Глобальна екологічна акція, присвячена відповідальному ставленню до лісів, вже в 7-ий раз відбувалася в Україні. Мета акції – підвищення обізнаності щодо відповідального управління лісами як кращій альтернативі сталого використання лісових ресурсів та збереження наших лісів, а також поширення інформації щодо схеми сертифікації FSC в цьому процесі.
![Географія FSC-П'ятниці 2018 Географія FSC-П'ятниці 2018](/sites/default/files/styles/paragraph_image_text_md/public/assets/FSC_report_1542571403_image.jpg?itok=HPe360Rl)
Заходи були проведені 80 учасниками акції – це навчальні заклади, школи, шкільні лісництва, дитячі садки, національно-природні парки, лісові господарства, громадські організації та інші.
"Завдяки розробленим FSC урокам, активності учнівської молоді та вчителів святкування FSC Пятниці трансформувалося з професійної в загальнонаціональну акцію. Залучення майже 8 тисяч участників практично з усіх регіонів країни є кращим тому підтвердженням",- прокоментував Павло Кравець, директор Національного представництва FSC в Україні.
Приємно, що з кожним роком росте не лише географія святкування акції, але й кількість учасників серед молоді. Другий рік поспіль найактивнішими учасниками є школи та навчальні заклади, що обирали FSC-уроки як варіант святкування акції.
Ми щиро вдячні всім учасникам акції - до зустрічі наступного року!