Очна участь передбачена для учасників, які отримали персональне запрошення. Інші учасники можуть долучитися до роботи круглого столу онлайн.
Мета круглого столу: формування передумов багатостороннього діалогу та концептуального бачення шляхів попередження і подолання кризи лісового сектору країни.
Програма круглого столу знаходиться в додатку.
Для дистанційної участі в роботі круглого столу просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням [url]http://roundtable2020.fsc.org.ua/[/url] до 12:00 29 вересня ц.р. Після чого буде надіслано запрошення підключитися до Zoom конференції.
За додатковою інформацією звертатися до Павла Кравця (p.kravets@ua.fsc.org)