Метою конкурсу було формування свідомої позиції молоді щодо питань відповідального лісогосподарювання, турботливого відношення до лісів України, а також популяризація сталого способу життя та користування лісовими продуктами.
Цьогоріч ми отримали 587 малюнків з різних куточків України. Переможців обирало журі, до складу якого увішли: Марта Рус – ілюстраторка, засновниця арт майстерні SvituMa; Марічка Закалюжна – відповідальна за зв’язки з громадськістю лісового напрямку у Всесвітньому фонді природи WWF в Україні; Павло Кравець – директор Національного представництва FSC в Україні.
Цього року було запроваджено нову номінацію «Глядацькі симпатії» та проведено додаткове голосування в мережі Facebook.
![Переможець конкурсу автор - Бурчик Поліна Переможець конкурсу автор - Бурчик Поліна](/sites/default/files/styles/paragraph_image_text_md/public/assets/FSC_report_1531212687_image.jpg?itok=u8YcMAzz)
Приємно, що цьогоріч думка журі і думка користувачів мережі «facebook» співпала і абсолютним переможцем конкурсу став малюнок авторства Бурчик Поліни (назва роботи «Ліс - живе створіння і потребує нашої допомоги»).
![2 місце Жук Ганна («Подаруй життя») 2 місце Жук Ганна («Подаруй життя»)](/sites/default/files/styles/paragraph_image_text_md/public/assets/FSC_report_1531213397_image.jpg?itok=dPcVUrkC)
Друге місце посіла робота Жук Ганни («Подаруй життя»).
![3- тє місце Шацька Яна («Збережіть мій дім») 3- тє місце Шацька Яна («Збережіть мій дім»)](/sites/default/files/styles/paragraph_image_text_md/public/assets/FSC_report_1531213492_image.jpg?itok=LygXD0JW)
Третє місце отримала робота Шацької Яни («Збережіть мій дім»)
![«кращий малюнок з Фастівського району» - Гаращук Аміна «кращий малюнок з Фастівського району» - Гаращук Аміна](/sites/default/files/styles/paragraph_image_text_md/public/assets/FSC_report_1531213724_image.jpg?itok=oUb8V-Je)
В номінації «кращий малюнок з Фастівського району» перемогла робота Гаращук Аміни.
![приз глядацьких симпатій Оніщенко Анна-Марія приз глядацьких симпатій Оніщенко Анна-Марія](/sites/default/files/styles/paragraph_image_text_md/public/assets/FSC_report_1531213873_image.jpg?itok=yHbOrksm)
Оскільки робота Бурчик Поліна отримала головний приз, то приз глядацьких симпатій перейшов до роботи авторства Оніщенко Анна-Марія, що посіла друге місце за результатами голосування користувачів мережі Facebook.
![фіналісти фіналісти](/sites/default/files/styles/paragraph_image_text_md/public/assets/FSC_report_1531213976_image.jpg?itok=KSmxtC1-)
Всього в фінал потрапило 9 робіт з 587, 3 з яких посіли призові місця, інші 6 авторів отримали заохочувальні призи. Фіналісти: Зуб Олена, Яцкова Юлія, Бакай Макіян, Філоненко Ілля, Місік Анастасія, Струтінська Анна.
Директор Національного представництва FSC в Україні Павло Кравець зазначив: “Дуже приємно, що конкурс малюнку стає традиційним, а його тематика змушує молодь замислюватися над світоглядними принципами взаємодії людини і природи, ціннісним ставленням до лісів.”
Детальніше ознайомитися з усіма конкурсними роботами можна на сторінці фейсбук.