Глобальна екологічна акція, присвячена відповідальному ставленню до лісів, проходить в Україні вже вшосте.
Мета акції – підвищення обізнаності щодо відповідального управління лісами як кращій альтернативі сталого використання лісових ресурсів та збереження наших лісів, а також поширення інформації щодо схеми сертифікації FSC в цьому процесі.
Цьогоріч в різноманітних заходах, присвячених події, взяли участь понад 7500 людей з 12 областей України.
![Карта святкування FSC-П'ятниці в Україні Карта святкування FSC-П'ятниці в Україні](/sites/default/files/styles/paragraph_image_text_md/public/assets/FSC_report_1509013311_image.jpg?itok=V8xtGQ4m)
Заходи були проведені 28 учасниками акції - це бізнес компанії, школи, шкільні лісництва, дитячі садки, національно-природні парки, лісові господарства, громадські організації та інші.
Цьогорічна акція особлива не лише рекордною кількістю учасників, а й тим, що цього року акцент був зроблений на освітніх заходах для дітей. Спеціально до події були розроблені навчальні матеріали «FSC-уроки» на тему відповідального лісоуправління та сталого користування лісовими ресурсами.
Детальніше переглянути список учасників та деталі цьогорічного святкування можна на сайті події.