Цільова аудиторія: працівники лісогосподарських господарств відповідальні за лісову сертифікацію.
Метою навчання є:
- актуалізація та поглиблення теоретичних знань і практичних навичок виконання сертифікаційних вимог відповідно до FSC стандартів системи ведення лісового господарства;
- опрацювання основних інформаційних сервісів FSC;
- надання практичних рекомендацій використання торгових знаків FSC;
- ознайомлення з практичним досвідом впровадження вимог лісової сертифікації, зокрема, виділення лісів високої охоронної цінності, на прикладі об’єктів ВП НУБіП України «Боярська ЛДС».
З питань реєстрації на навчання звертатися до “Укрцентркадриліс” info@kadrlis.com.ua та тел.:
+38 (04598)35-988.